»  موزیک ویدیو جدید ایرانی 2019   »   کنسرت علیرضا طلیسچی


کنسرت علیرضا طلیسچی

کنسرت علیرضا طلیسچی

گزارش اجرای ۱۲ تیر ۱۳۹۸ این خواننده در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران
اثری از: سایت موسیقی ما
خواننده: علیرضا طلیسچی
گفت و گو: آرتین ولی الهی
تصویر: هادی پوراحمدی
تدوین‌گر: وحید رحیمیان

 

آرتین ولی‌الهی: «علیرضا طلیسچی» که از سال گذشته دوران متفاوتی در روند فعالیت‌هایش را تجربه کرده، اخیراً در برج میلاد تهران روی صحنه رفت. این هنرمند پنجمین و ششمین سانس کنسرت‌های سال ۹۸ در تهران را به همت موسسه ««نوای سپند» به مدیریت «مهدی اسفندیار» و با ارکستری به رهبری «امیربهادر دهقان» برگزار کرد. او در این کنسرت گلچینی از قطعات جدید و قدیمی‌اش را برای مخاطبینش به اجرا در آورد و همچنین قطعه جدید «سخت‌گیر» را برای اولین بار در تهران خواند.

کنسرت علیرضا طلیسچی

«حامد برادران» که تنظیم و مدیریت هنری بیشتر آثار موفق علیرضا طلیسچی در یکی دو سال اخیر را بر عهده داشته، به تماشای این کنسرت نشست.

«موسیقی ما» گزارشی ویدیویی از کنسرت ۱۲ تیر ۱۳۹۸ این خواننده تهیه کرده؛ همچنین در حاشیه این کنسرت، دقایقی با علیرضا طلیسچی هم‌کلام شدیم و درباره کنسرت‌هایش با او گپ زدیم. «مرجانه گلچین» بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون نیز که به عنوان میهمان در این کنسرت حضور داشت، نظرش را درباره اجرای طلیسچی با «موسیقی ما» در میان گذاشت.

طلیسچی قرار است هشتم مردادماه بار دیگر در تهران روی صحنه برود. تمامی بلیت‌های این کنسرت حدود سه هفته پیش از کنسرت به فروش رسیده‌اند.